$1,320,000
- Land
- 80 Acres
- $16,500 per Acre
5900 N Air Depot Blvd, Oklahoma City, OK 73141
5900 N Air Depot Blvd, Oklahoma City, OK 73141$1,320,000
5900 N Air Depot Blvd, Oklahoma City, OK 73141
5900 N Air Depot Blvd, Oklahoma City, OK 73141$595,000
16500 E Danforth Rd, Luther, OK 73054
16500 E Danforth Rd, Luther, OK 73054$2,150,000
6001 N Midwest Blvd, Oklahoma City, OK 73141
Mike Prescott Exit Realty Premier
$323,900
8750 E Waterloo Rd, Arcadia, OK 73007
8750 E Waterloo Rd, Arcadia, OK 73007$490,000
13900 Deer Run, Jones, OK 73049
Eric Lynch Clear Choice Realty & Auction
$1,400,000
24534 N Post Rd, Arcadia, OK 73007
24534 N Post Rd, Arcadia, OK 73007$234,900
10800 SE 9th St, Oklahoma City, OK 73130
Jarred Smith West and Main Homes
$290,000
E NE Wilshire Blvd, Harrah, OK 73045
E NE Wilshire Blvd, Harrah, OK 73045$139,000
0001 N Peebly Rd, Harrah, OK 73045
0001 N Peebly Rd, Harrah, OK 73045$30,000
Triple “T” Estates Unit 32, Luther, OK 73054
Triple “T” Estates Unit 32, Luther, OK 73054$2,400,000
22901 N Henney Rd, Luther, OK 73054
Jackson Greene Exit Realty Premier
$1,320,000
21705 N Pottawatomie Rd, Luther, OK 73054
21705 N Pottawatomie Rd, Luther, OK 73054$249,900
1 Horseshoe Bend Rd, Oklahoma City, OK 73169
1 Horseshoe Bend Rd, Oklahoma City, OK 73169$6,600,000
4200 E Interstate 35 Frontage Rd, Edmond, OK 73013
4200 E Interstate 35 Frontage Rd, Edmond, OK 73013$169,000
Indian Meridian Rd, Luther, OK 73054
Indian Meridian Rd, Luther, OK 73054$6,930,000
N Portland Ave, Oklahoma City, OK 73012
N Portland Ave, Oklahoma City, OK 73012$194,500
0004 N Peebly Rd, Harrah, OK 73045
0004 N Peebly Rd, Harrah, OK 73045$2,975,000
12941 N Anderson Rd, Jones, OK 73049
12941 N Anderson Rd, Jones, OK 73049$625,000
7194 S Peebly Rd, Oklahoma City, OK 74857
7194 S Peebly Rd, Oklahoma City, OK 74857$419,350
1311 Pushmataha Blvd, Choctaw, OK 73020
$459,900
615 Napol Ave, Edmond, OK 73034
Kacia Koch The Agency
$584,900
912 NW 185th St, Edmond, OK 73012
Glenn Jones Keller Williams Central OK ED
$424,340
15404 Bedford Rd, Edmond, OK 73013
$399,000
2301 Brookside Ave, Edmond, OK 73034
Audie Hamman
$627,400
3440 Windy Hill Ln, Edmond, OK 73034
Alex Trinidad Executive Homes Realty LLC
$382,840
The Hummingbird Plan at Delmer Lakes North, Edmond, OK 73012
$350,000
16609 Valderama Way, Edmond, OK 73012
Tara Levinson LRE Realty LLC
$335,000
800 NW 49th St, Oklahoma City, OK 73118
Julie Hoff KG Realty LLC
$355,000
2524 Fernwood Dr, Edmond, OK 73034
Gary & Michelle Harris Salt Real Estate Inc
$344,900
3309 NW 178th Terrace, Edmond, OK 73012
Mandy Renée Chinowth & Cohen
$386,000
2317 El Cajon St, Edmond, OK 73034
Sabrina Adams Arrived OKC
$365,000
18700 Tortuga Dr, Edmond, OK 73012
Allen Ong Ong Realty Investment
$355,454
Inwood - Canvas Collection Plan at Jackson Creek, Edmond, OK 73003