$395,000
939 Grant St, Traverse City, MI 49686
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,044 Sq Ft
- Built 2019
Last Sold Summary
- $378/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $386,703
Last Listing Agent Marilyn Taylor EXIT Northern Shores-TC
939 Grant St, Traverse City, MI 49686