$650,000
- Land
- 8.4 Acres
- $77,381 per Acre
00 Karankawa Ln, Angleton, TX 77515
00 Karankawa Ln, Angleton, TX 77515$650,000
00 Karankawa Ln, Angleton, TX 77515
00 Karankawa Ln, Angleton, TX 77515$252,890
8039 Topaz Ridge Dr, Angleton, TX 77515
Christopher Marti Marti Realty Group
$226,390
8035 Topaz Ridge Dr, Angleton, TX 77515
Christopher Marti Marti Realty Group
$265,090
3107 Onyx Valley Dr, Angleton, TX 77515
Christopher Marti Marti Realty Group
$258,340
7827 Morganite Mist Dr, Richwood, TX 77515
Christopher Marti Marti Realty Group
$95,000
445 Creekside Dr, Angleton, TX 77515
Amanda Badawy Coldwell Banker Ultimate
$389,990
7819 Jade Crest Dr, Richwood, TX 77515
Jared Turner Ashton Woods
$313,990
7831 Morganite Mist Dr, Richwood, TX 77515
Christopher Marti Marti Realty Group
$750,000
2830 County Road 290, Angleton, TX 77515
Willie Adolph Keller Williams Signature
$499,999
600 S Walker St, Angleton, TX 77515
Heaven Moreno AM Real Estate Group, LLC
$349,900
712 Browning St, Angleton, TX 77515
Tracy Delesandri Paula Mutina Properties
$313,290
1911 Starlight St, Angleton, TX 77515
$344,140
3530 Cardinal Pointe Dr, Angleton, TX 77515
$309,490
3538 Cardinal Pointe Dr, Angleton, TX 77515
$357,490
1907 Starlight St, Angleton, TX 77515
$304,267
2123 Starlight St, Angleton, TX 77515
$307,267
2115 Starlight St, Angleton, TX 77515
$353,212
2119 Starlight St, Angleton, TX 77515
$319,990
Rio Grande Plan at Austin Colony, Angleton, TX
$309,990
Blanco Plan at Austin Colony, Angleton, TX
$292,990
Sabine Plan at Austin Colony, Angleton, TX