$1,340,000 Sold Sep 23, 2025
8 Sharon Ln, Old Saybrook, CT 06475
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 3,534 Sq Ft
- Built 1971
Last Sold Summary
- 10% Below List Price
- $379/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $1,371,532
Last Listing Agent Joel Lucas Coldwell Banker Realty
8 Sharon Ln, Old Saybrook, CT 06475