$29,000
- Land
- 1.01 Acres
- $28,713 per Acre
0 Coopertown Leatherwood Tract 2 Rd, Oneida, TN 37841
0 Coopertown Leatherwood Tract 2 Rd, Oneida, TN 37841$29,000
0 Coopertown Leatherwood Tract 2 Rd, Oneida, TN 37841
0 Coopertown Leatherwood Tract 2 Rd, Oneida, TN 37841$18,000
Lot 27-28 Summit Dr, Oneida, TN 37841
Lot 27-28 Summit Dr, Oneida, TN 37841$205,000
216 N Cross St, Oneida, TN 37841
Amy E Martin Ayers Auction and Real Estate
$244,900
125 Walnut Ln, Oneida, TN 37841
Amy Schlosser Skyway Realty Land & Homes
$79,000
0 Buffalo Rd Unit RTC3167285, Oneida, TN 37841
0 Buffalo Rd Unit RTC3167285, Oneida, TN 37841$18,000
103 Shelton Ln, Oneida, TN 37841
103 Shelton Ln, Oneida, TN 37841$259,900
241 Skyline Dr, Oneida, TN 37841
Missy Sanders Stephenson Realty & Auction
$250,000
0 Scott Hwy Unit 1330846, Helenwood, TN 37755
0 Scott Hwy Unit 1330846, Helenwood, TN 37755$250,000
354 Knots Landing Ln, Oneida, TN 37841
Candy Priestley Ayers Auction and Real Estate
$799,900 Open Sat 1PM - 4PM
336 John J Smith Rd, Oneida, TN 37841
Christopher Overbay United Real Estate Solutions
$650,000
605 S Lake Dr Unit A, Oneida, TN 37841
Jim Stoneburner Honors Real Estate Services LLC
$350,000
806 Cooper Lake Rd, Oneida, TN 37841
Danielle Lawson North Cumberland Realty, LLC
$139,999
2391 Buffalo Rd, Oneida, TN 37841
Michael Cutali eXp Realty, LLC
$85,000
0 Bear Hollow Rd Unit 1333547, Oneida, TN 37841
0 Bear Hollow Rd Unit 1333547, Oneida, TN 37841$549,000
495 Bear Hollow Rd, Oneida, TN 37841
Sherry Lambert Tennessee Life Real Estate Professionals