$179,000 Sold Dec 17, 2025
402 Adams Ave W, Oneonta, AL 35121
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,188 Sq Ft
- Built 1985
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $151/SF
- 41 Days On Market
Current Estimated Value $178,029
Last Listing Agent Monica Moorer HomeRiver Group, LLC
402 Adams Ave W, Oneonta, AL 35121