$240,000
- Land
- 30 Acres
- $8,000 per Acre
TBD Tract 1 State Highway 155, Ore City, TX 75683
TBD Tract 1 State Highway 155, Ore City, TX 75683$240,000
TBD Tract 1 State Highway 155, Ore City, TX 75683
TBD Tract 1 State Highway 155, Ore City, TX 75683$255,000
TBD Tract 2 State Highway 155, Ore City, TX 75683
TBD Tract 2 State Highway 155, Ore City, TX 75683$1,700,000
9822 Nasturtium Rd, Ore City, TX 75683
9822 Nasturtium Rd, Ore City, TX 75683$999,000
14702 State Hwy 155, Ore City, TX 75683
14702 State Hwy 155, Ore City, TX 75683$999,000
14702 State Highway 155 N, Ore City, TX 75683
Scott Nolan
Nolan Properties LLC
(903) 402-7915
$999,000
14702 State Highway 155, Ore City, TX 75683
Scott Nolan
Nolan Properties LLC
(903) 623-6589
$17,500
TBD Catalina St, Ore City, TX 75683
TBD Catalina St, Ore City, TX 75683$95,000
TBD Hydrangea Rd E Sid, Ore City, TX 75683
TBD Hydrangea Rd E Sid, Ore City, TX 75683Showing Results 41 - 48, Page 2 of 2