$60,000
- Land
- 5.04 Acres
- $11,905 per Acre
9000 Rabbit Run Rd, Las Cruces, NM 88012
9000 Rabbit Run Rd, Las Cruces, NM 88012$60,000
9000 Rabbit Run Rd, Las Cruces, NM 88012
9000 Rabbit Run Rd, Las Cruces, NM 88012$185,000
8990 Calle Del Llano, Las Cruces, NM 88012
8990 Calle Del Llano, Las Cruces, NM 88012$50,000
9345 Rabbit Run Rd, Las Cruces, NM 88012
9345 Rabbit Run Rd, Las Cruces, NM 88012$295,000
4404 Echidna Ave, Las Cruces, NM 88011
4404 Echidna Ave, Las Cruces, NM 88011$295,000
10200 Bataan Memorial, Las Cruces, NM 88011
10200 Bataan Memorial, Las Cruces, NM 88011$50,000
9245 Rabbit Run Rd, Las Cruces, NM 88012
9245 Rabbit Run Rd, Las Cruces, NM 88012$50,000
9357 Rabbit Run Rd, Las Cruces, NM 88012
9357 Rabbit Run Rd, Las Cruces, NM 88012$304,900
6530 Swan St, Las Cruces, NM 88012
Connor Murray EXIT Realty Horizons
$320,400
6587 Phoenix St, Las Cruces, NM 88012
Veronica Gallegos The Real Estate Firm
$311,500
6541 Swan St, Las Cruces, NM 88012
Connor Murray EXIT Realty Horizons
$304,900
6538 Swan St, Las Cruces, NM 88012
Connor Murray EXIT Realty Horizons
$365,000
6626 Hawk Rd, Las Cruces, NM 88012
Danielle Yarbrough Real Broker LLC - Modern Life
$313,000
6560 Phoenix St, Las Cruces, NM 88012
Veronica Gallegos The Real Estate Firm
$315,000
6119 Montgomery Rd, Las Cruces, NM 88012
Lindsay Trejo Select Realty Group, LLC
$309,900
6534 Swan St, Las Cruces, NM 88012
Connor Murray EXIT Realty Horizons
$309,900
6542 Swan St, Las Cruces, NM 88012
Connor Murray EXIT Realty Horizons
$309,900
6537 Swan St, Las Cruces, NM 88012