$1,018,000 Sold Jul 11, 2025
1016 Hunter Ave, Orlando, FL 32804
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,237 Sq Ft
- Built 2020
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $314/SF
- 60 Days On Market
Current Estimated Value $1,030,240
Last Listing Agent Michael blank FL PRO BROKERS LLC
1016 Hunter Ave, Orlando, FL 32804