$99,000
- Land
- 2.57 Acres
- $38,521 per Acre
0 Dill Rd Unit MFRO6248788, Orlando, FL 32820
0 Dill Rd Unit MFRO6248788, Orlando, FL 32820$99,000
0 Dill Rd Unit MFRO6248788, Orlando, FL 32820
0 Dill Rd Unit MFRO6248788, Orlando, FL 32820$97,900
2059 Wake Forest Dr Unit 388, Orlando, FL 32826
Tori Coil Alafaya Palms
$49,000
0 Dill Rd Unit MFRO6234216, Orlando, FL 32820
0 Dill Rd Unit MFRO6234216, Orlando, FL 32820$49,000
0 Dill Rd Unit MFRO6244973, Orlando, FL 32820
0 Dill Rd Unit MFRO6244973, Orlando, FL 32820$65,000
14349 Spyglass St Unit 161, Orlando, FL 32826
Patrick Crocetta Hometown America, a Manufactured Home Dealer
$49,000
0 Dill Rd Unit MFRO6234212, Orlando, FL 32820
0 Dill Rd Unit MFRO6234212, Orlando, FL 32820$99,000
0 Dill Rd Unit MFRO6248784, Orlando, FL 32820
0 Dill Rd Unit MFRO6248784, Orlando, FL 32820$74,600
14585 Spyglass St, Orlando, FL 32826
Jennifer Maasdorp Integrity Mobile Homes
$59,200
0 Dill Rd Unit MFRO6271692, Orlando, FL 32820
0 Dill Rd Unit MFRO6271692, Orlando, FL 32820$5,000
5627 Masters Blvd, Orlando, FL 32819
Jamie Boone Jamie L Boone LLC
$65,000
2119 Mo Ho Dr Unit 17, Orlando, FL 32839
Ruby Bowman Four Star Homes, Inc.
$5,000
5105 Cochita Dr, Orlando, FL 32808
Jamie Boone Jamie L Boone LLC
$82,900
1939 Annapolis Ave Unit 50, Orlando, FL 32826
Tori Coil Alafaya Palms
$79,900
8820 Cambourne Way Unit 35, Orlando, FL 32817
Tori Coil Colonial Village
$49,000
0 Dill Rd Unit MFRO6244982, Orlando, FL 32820
0 Dill Rd Unit MFRO6244982, Orlando, FL 32820$45,300
1655 Cedar Ridge Dr Unit 1115, Orlando, FL 32826