$272,500 Sold Apr 30, 2026
29 Palmetto Dr, Ormond Beach, FL 32176
- 2 Beds
- 1 Bath
- 940 Sq Ft
- Built 1954
Last Sold Summary
- 9% Below List Price
- $290/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $304,995
Last Listing Agent Doug Gernert RE/MAX SIGNATURE
29 Palmetto Dr, Ormond Beach, FL 32176