$108,000
- Land
- 18.13 Acres
- $5,957 per Acre
0 Magnolia Progress Rd Unit 4138722, Magnolia, MS 39652
0 Magnolia Progress Rd Unit 4138722, Magnolia, MS 39652$108,000
0 Magnolia Progress Rd Unit 4138722, Magnolia, MS 39652
0 Magnolia Progress Rd Unit 4138722, Magnolia, MS 39652$169,900
2157 Dudley Rimes Rd, Magnolia, MS 39652
Trish Fleming
RE/MAX Southland Real Estate
(601) 809-8193
$20,000
X Wild Estate, McComb, MS 39648
X Wild Estate, McComb, MS 39648$20,000
1022 Mallette Cir, Magnolia, MS 39652
1022 Mallette Cir, Magnolia, MS 39652$57,000
... Biltmore Dr, McComb, MS 39648
... Biltmore Dr, McComb, MS 39648$475,000
1043 Stonegate Dr, McComb, MS 39648
Kristen McBeth
United Country - Southern States Realty
(601) 768-2075
$325,000
1146 Union Church Rd, Magnolia, MS 39652
Kay Newman
Landmax Properties
(601) 552-6877
$45,000
Lot #3 Park Place, McComb, MS 39648
Lot #3 Park Place, McComb, MS 39648$134,900
2027 Hamp Lea Rd, Magnolia, MS 39652
Scott Campbell
United Country - Southern States Realty
(601) 674-8395
$1,197,225
7033 Magnolia Holmesville Rd, McComb, MS 39648
7033 Magnolia Holmesville Rd, McComb, MS 39648$625,000
2171 Lela Dr, Magnolia, MS 39652
Brandon Wilkins America's Land Partners
$134,000
Cutrer Dr Unit LotWP001, Osyka, MS 39657
Cutrer Dr Unit LotWP001, Osyka, MS 39657$2,195,000
3088 Terrys Creek Rd, Magnolia, MS 39652
Tim Guidroz Parish & County Properties
$375,000
2007 Hillside Dr, Magnolia, MS 39652
Gary W. Stewart 4 Corner Properties, LLC
$1,557,000
2053 Osyka Progress Rd, Osyka, MS 39657
Slade Priest United Country - Southern States Realty