$120,000
- Land
- 10.17 Acres
- $11,799 per Acre
22409 Farm To Market 838, Overton, TX 75684
22409 Farm To Market 838, Overton, TX 75684$120,000
22409 Farm To Market 838, Overton, TX 75684
22409 Farm To Market 838, Overton, TX 75684$685,000
2895 Co Rd 118, Overton, TX 75684
Aaron Porter Whitetail Properties Real Estate
$249,300
000 Fm 838, Overton, TX 75684
000 Fm 838, Overton, TX 75684$2,120,000
11074 State Highway 64 W, Overton, TX 75684
Jake Ashley Dwell Realty
$154,000
23597 County Road 244, Overton, TX 75684
23597 County Road 244, Overton, TX 75684$35,000
513 State Highway 323 E, Overton, TX 75684
513 State Highway 323 E, Overton, TX 75684$325,000
22888 Cr 244, Overton, TX 75684
22888 Cr 244, Overton, TX 75684$1,595,000
11074 State Highway 64 W, Overton, TX 75684
11074 State Highway 64 W, Overton, TX 75684$178,999
500 Uren Lee Rd, Overton, TX 75684
500 Uren Lee Rd, Overton, TX 75684$154,000
23597 Cr 244, Overton, TX 75684
23597 Cr 244, Overton, TX 75684$289,900
TBD County Road 4135, Overton, TX 75684
TBD County Road 4135, Overton, TX 75684$1,595,000
11074 W 64 Hwy, Overton, TX 75684
Jacob Ashley Dwell Realty
$109,900
24068 County Road 244, Overton, TX 75684
24068 County Road 244, Overton, TX 75684$120,000
24337 Farm To Market 838, Overton, TX 75684
24337 Farm To Market 838, Overton, TX 75684$120,000
TBD Highway 135, Overton, TX 75684
TBD Highway 135, Overton, TX 75684$434,900
24034 County Road 244, Overton, TX 75684
24034 County Road 244, Overton, TX 75684$149,900
10864 State Highway 64, Overton, TX 75684
10864 State Highway 64, Overton, TX 75684$169,900