$228,000 Sold May 28, 2025
6636 Woodlawn Dr, Oxford, NC 27565
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,610 Sq Ft
- Built 2021
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $142/SF
- 30 Days On Market
Last Listing Agent Sharon Hocker Keller Williams Elite Realty
6636 Woodlawn Dr, Oxford, NC 27565