$239,000
- Land
- 3.53 Acres
- $67,725 per Acre
136 Vista San Juan, Pagosa Springs, CO 81147
136 Vista San Juan, Pagosa Springs, CO 81147$239,000
136 Vista San Juan, Pagosa Springs, CO 81147
136 Vista San Juan, Pagosa Springs, CO 81147$57,500
234 Fireside St, Pagosa Springs, CO 81147
234 Fireside St, Pagosa Springs, CO 81147$481,000
25 Dragoon Ct, Pagosa Springs, CO 81147
Deborah Kerns Team Pagosa Realty Group
$250,000
26 Echo Creek Ct, Pagosa Springs, CO 81147
26 Echo Creek Ct, Pagosa Springs, CO 81147$250,000
740 River Forest Dr, Pagosa Springs, CO 81147
740 River Forest Dr, Pagosa Springs, CO 81147$349,500
1343B Wheeler Place, Pagosa Springs, CO 81147
1343B Wheeler Place, Pagosa Springs, CO 81147$33,500
100 Little Pine Ln, Pagosa Springs, CO 81147
100 Little Pine Ln, Pagosa Springs, CO 81147$14,950,000
1001 County Road 200, Pagosa Springs, CO 81147
1001 County Road 200, Pagosa Springs, CO 81147$32,400
248 Rock Point Place, Pagosa Springs, CO 81147
248 Rock Point Place, Pagosa Springs, CO 81147$299,000
198 S Honeysuckle Ave, Pagosa Springs, CO 81147
198 S Honeysuckle Ave, Pagosa Springs, CO 81147$199,000
77 W Mccabe St, Pagosa Springs, CO 81147
77 W Mccabe St, Pagosa Springs, CO 81147$39,500
49 Paradise Dr, Pagosa Springs, CO 81147
49 Paradise Dr, Pagosa Springs, CO 81147$625,000
119 La Ventana Place, Pagosa Springs, CO 81147
119 La Ventana Place, Pagosa Springs, CO 81147$35,900
249 & 261 Jennifer's Place, Pagosa Springs, CO 81147
249 & 261 Jennifer's Place, Pagosa Springs, CO 81147$110,000
232 Suttles Place, Pagosa Springs, CO 81147