$510,000
- Land
- 5.04 Acres
- $101,190 per Acre
Lot-1880 Louise St, Loxahatchee, FL 33470
Lot-1880 Louise St, Loxahatchee, FL 33470$510,000
Lot-1880 Louise St, Loxahatchee, FL 33470
Lot-1880 Louise St, Loxahatchee, FL 33470$670,000
3825 Lakewood Rd, Lake Worth, FL 33461
3825 Lakewood Rd, Lake Worth, FL 33461$2,495,000
48 Harbour Dr N, Boynton Beach, FL 33435
Steven Presson The Corcoran Group
$3,249,000
764 Lake Tr, Delray Beach, FL 33483
Gar Finnvold Douglas Elliman
$4,850,000
505 35th St, West Palm Beach, FL 33407
Franck Prissert One Sotheby's International Re
$350,000
5706 Candlewood Ave, West Palm Beach, FL 33407
Samantha Samuels Vylla Home
$14,500,000
87 Lighthouse Dr, Jupiter, FL 33469
Matthias Fretz Douglas Elliman Jupiter
$6,499,000
728 Enfield St, Boca Raton, FL 33487
Jared Niles Tangent Realty Corp
$2,095,000
5495 Hibiscus Rd, Jupiter, FL 33458
Dawn Toce Coastal Real Estate Professionals LLC
$184,900
7443 43rd Way N Unit 579, West Palm Beach, FL 33404
Nival Jean-Charles Palm Lake Estates
$167,900
7416 44th Terrace N Unit 573, West Palm Beach, FL 33404
Nival Jean-Charles Palm Lake Estates
$3,550,000
10 Coconut Rd, Delray Beach, FL 33444
Christian Prakas Serhant
$523,990
147 Lakeside Landing Ct, Royal Palm Beach, FL 33411
$3,595,000
217 Avila Rd, West Palm Beach, FL 33405
CARMEL COFFEY Douglas Elliman
$1,875,000
300 Lytle St, West Palm Beach, FL 33405
Daniel Ekerold Compass Florida LLC
$999,000
16595 112th Trail N, Jupiter, FL 33478
Phillip Scheu RE/MAX Gold
$615,000
1633 NW 4th St, Boca Raton, FL 33486
Tiffany Comunale RE/MAX Select Group