$1,575,000
- Land
- 5.4 Acres
- $291,667 per Acre
745 Town Center Blvd, Palm Coast, FL 32164
745 Town Center Blvd, Palm Coast, FL 32164$1,575,000
745 Town Center Blvd, Palm Coast, FL 32164
745 Town Center Blvd, Palm Coast, FL 32164$134,900
1 Universal Trail, Palm Coast, FL 32164
1 Universal Trail, Palm Coast, FL 32164$289,000
2750 E Moody Blvd, Bunnell, FL 32110
2750 E Moody Blvd, Bunnell, FL 32110$1,225,000
7 Avenue de La Mer Unit 503, Palm Coast, FL 32137
Luke O'Reilly HAMMOCK REAL ESTATE GROUP
$1,375,000
200 Ocean Crest Dr Unit 614, Palm Coast, FL 32137
ANDREW KALCOUNOS COASTAL GATEWAY REAL ESTATE GR
$949,000
200 Ocean Crest Dr Unit 813, Palm Coast, FL 32137
Karla Goodman ONE SOTHEBYS INTERNATIONAL
$1,475,000
19 Avenue de La Mer Unit 804, Palm Coast, FL 32137
Krista Libby COASTAL GATEWAY REAL ESTATE GR
$975,000
200 Ocean Crest Dr Unit 713, Palm Coast, FL 32137
Pamela Capela RE/MAX SELECT PROFESSIONALS
$1,199,999
200 Ocean Crest Dr Unit 1111, Palm Coast, FL 32137
ANDREW KALCOUNOS COASTAL GATEWAY REAL ESTATE GR
$195,000
48 Club House Dr Unit 106, Palm Coast, FL 32137
E.lisa Gearst RE/MAX SELECT PROFESSIONALS
$3,250,000
6645 N Oceanshore Blvd Unit 6a, Palm Coast, FL 32137
Jason Soares Blue Oceans Realty LLC
$1,877,000
11160 U S 1, Palm Coast, FL 32137
Jeanne Johns SEABREEZE REALTY
$2,299,000
4392 N Oceanshore Blvd, Palm Coast, FL 32137
4392 N Oceanshore Blvd, Palm Coast, FL 32137$599,000
200 Ocean Crest Dr Unit 109, Palm Coast, FL 32137
BRANKA DAMIANI COASTAL GATEWAY REAL ESTATE GR
$7,500,000
0000 Highway 100, Palm Coast, FL 32137