$60,000
- Land
- 1.75 Acres
- $34,286 per Acre
123 Peterson Rd, Palmer, MA 01069
123 Peterson Rd, Palmer, MA 01069$60,000
123 Peterson Rd, Palmer, MA 01069
123 Peterson Rd, Palmer, MA 01069$629,900
141 Thompson St, Palmer, MA 01069
Sharon Ridley
StartPoint Realty
(413) 423-0198
$995,000
3012 Thorndike St, Palmer, MA 01069
Brenda Cuoco Cuoco & Co. Real Estate
$1,010,000
30 Red Bridge Rd, Wilbraham, MA 01095
Wheway Group Coldwell Banker Realty - Western MA
$1,640,000
30 Red Bridge Rd, Wilbraham, MA 01095
Wheway Group Coldwell Banker Realty - Western MA
$1,235,000
30 Red Bridge Rd, Wilbraham, MA 01095
Wheway Group Coldwell Banker Realty - Western MA
$1,565,000
30 Red Bridge Rd, Wilbraham, MA 01095
Wheway Group Coldwell Banker Realty - Western MA
$1,465,000
30 Red Bridge Rd, Wilbraham, MA 01095
Wheway Group Coldwell Banker Realty - Western MA
$2,245,000
30 Red Bridge Rd, Wilbraham, MA 01095
Wheway Group Coldwell Banker Realty - Western MA
$99,900
1711-1723 Ware St, Palmer, MA 01069
1711-1723 Ware St, Palmer, MA 01069$99,900
Lot 34 Old Warren Rd, Palmer, MA 01069
Lot 34 Old Warren Rd, Palmer, MA 01069$129,900
44-50 Lawrence St, Palmer, MA 01069
44-50 Lawrence St, Palmer, MA 01069$990,000
7,37,38 Thorndike and Lawrence St, Palmer, MA 01069
7,37,38 Thorndike and Lawrence St, Palmer, MA 01069$69,900
Lot 8 Breckenridge St, Palmer, MA 01069
Lot 8 Breckenridge St, Palmer, MA 01069$69,900
54-57 Breton and Calkins Rd, Palmer, MA 01069
54-57 Breton and Calkins Rd, Palmer, MA 01069$79,900
593 Old Warren Rd, Palmer, MA 01069
593 Old Warren Rd, Palmer, MA 01069$179,900