Est $309,371
13078 Laurel Glen Ct Unit 102, Palos Heights, IL 60463
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,600 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- 10% Above List Price
- $175/SF
- 1 Day On Market
- Last Sold Price $280,000
- Oct 23, 2023
Last Listing Agent Mike McCatty Century 21 Circle