$236,000
- Land
- 80 Acres
- $2,950 per Acre
Tbd Rock Jail Rd, Bokoshe, OK 74930
Tbd Rock Jail Rd, Bokoshe, OK 74930$236,000
Tbd Rock Jail Rd, Bokoshe, OK 74930
Tbd Rock Jail Rd, Bokoshe, OK 74930$789,000
26560 210th St, Bokoshe, OK 74930
Jeff Cooper Shockley-Cooper Realty & Auctions
$171,000
Tract 7 240th Ave, Bokoshe, OK 74930
Tract 7 240th Ave, Bokoshe, OK 74930$259,000
065 Nubbin Ridge, Bokoshe, OK 74930
065 Nubbin Ridge, Bokoshe, OK 74930$565,000
27154 Nubbin Ridge, Bokoshe, OK 74930
Ashlee Bentley Real Broker, LLC
$675,000
22217 U S 59, Spiro, OK 74959
Ramona Gormly Coldwell Banker Select
$549,000
25178 Rock Jail Rd, Bokoshe, OK 74930
Ashley Cardenas Cardenas & Associates Realty LLC
$299,000
1116 Choctaw, Spiro, OK 74959
Misty Beasley Keller Williams Platinum Realty
$499,000
24640 Monks Dr, Bokoshe, OK 74930
Thressa Loyd Kay Sullivan Real Estate, LLC
$175,000
23275 Smith Rd, Shady Point, OK 74956
Bob Bowman United Country-Mixon Realty & Auctions
$129,500
0 Ashley Rd, Bokoshe, OK 74930
0 Ashley Rd, Bokoshe, OK 74930$55,000
Tract 13 Buck Creek Rd, Bokoshe, OK 74930
Tract 13 Buck Creek Rd, Bokoshe, OK 74930$171,000
Tract 7 240th Ave, Bokoshe, OK 74930
Tract 7 240th Ave, Bokoshe, OK 74930$150,000
TBD Rock Jail Rd, Bokoshe, OK 74930
TBD Rock Jail Rd, Bokoshe, OK 74930$135,000
0 Calhoun Rd Unit 2607037, Shady Point, OK 74956
0 Calhoun Rd Unit 2607037, Shady Point, OK 74956$150,000
22480 Cannery Rd, Spiro, OK 74959
Andrea Hayes Marsha Rogers Realty, Inc.
$249,500
27068 Hunter Ln, Bokoshe, OK 74930
David Turner Living The Dream Outdoor Properties
$25,000
Tract 3 Wildwood Ln, Poteau, OK 74953
Tract 3 Wildwood Ln, Poteau, OK 74953$109,950
403 N Indiana, Panama, OK 74951
Ashley Cardenas Cardenas & Associates Realty LLC
$30,000
Tract 2 Wildwood Ln, Poteau, OK 74953
Tract 2 Wildwood Ln, Poteau, OK 74953$129,999
300 N Illinois, Panama, OK 74951
Hollie Byers McGraw REALTORS
$80,000
20975 Aes Rd, Spiro, OK 74959
20975 Aes Rd, Spiro, OK 74959$849,000
23751 Poker Bend Rd, Cameron, OK 74932
23751 Poker Bend Rd, Cameron, OK 74932$195,000
TBD Poker Bend Rd, Cameron, OK 74932
TBD Poker Bend Rd, Cameron, OK 74932$150,000
0 Rock Jail Rd, Panama, OK 74951
0 Rock Jail Rd, Panama, OK 74951$124,900
TBD Wildwood Ln, Poteau, OK 74953
TBD Wildwood Ln, Poteau, OK 74953$19,500
N/A Tecumseh, Panama, OK 74951
N/A Tecumseh, Panama, OK 74951$104,999
23243 Spicer, Shady Point, OK 74956
Trina Ward RE/MAX Champion Land
$55,000
Tract 12 Buck Creek Rd, Bokoshe, OK 74930
Tract 12 Buck Creek Rd, Bokoshe, OK 74930$140,000
27212 Reagan St, Shady Point, OK 74956
Wise Baker Real Estate Group Keller Williams Platinum Realty
$75,000
000 235th St, Panama, OK 74930
000 235th St, Panama, OK 74930$70,000
Tract 1 Wildwood Ln, Poteau, OK 74953
Tract 1 Wildwood Ln, Poteau, OK 74953$85,000
TBA Wildwood Ln Unit 11, Poteau, OK 74953
TBA Wildwood Ln Unit 11, Poteau, OK 74953$92,000
Tract 16 240th Ave, Bokoshe, OK 74930
Tract 16 240th Ave, Bokoshe, OK 74930$235,000
23364 Mony St, Shady Point, OK 74956
Debra Gentry RE/MAX Champion Land Brokers
$35,000
23062 Race Track Rd, Spiro, OK 74959
23062 Race Track Rd, Spiro, OK 74959$85,000
TBA Wildwood Ln Unit 10, Poteau, OK 74953
TBA Wildwood Ln Unit 10, Poteau, OK 74953