$239,000
- Land
- 1.1 Acres
- $217,273 per Acre
1302 N Karen Way, Payson, AZ 85541
1302 N Karen Way, Payson, AZ 85541$239,000
1302 N Karen Way, Payson, AZ 85541
1302 N Karen Way, Payson, AZ 85541$275,000
220 S Houston Creek Cir, Payson, AZ 85541
Jason Vaught
Realty Executives Arizona Territory
(928) 918-8134
$345,000
1504 N Langley Cir, Payson, AZ 85541
Audrey Hogue
My Home Group Real Estate
(928) 484-7675
$93,000
1403 W Rim Dr Unit 32, Payson, AZ 85541
1403 W Rim Dr Unit 32, Payson, AZ 85541$159,000
0 S Tonto Creek Dr Unit 391, Payson, AZ 85541
0 S Tonto Creek Dr Unit 391, Payson, AZ 85541$490,000
250 E Saddle Mountain Rd, Payson, AZ 85541
Susie McCartney-Belcher
Coldwell Banker Bishop Realty
(928) 770-6529
$279,000
1106 N William Tell Cir, Payson, AZ 85541
Michael Jeklinski, Jr
Mutual Property Advisors, LLC
(928) 427-7336
$320,000
607 E Drowsey Cir, Payson, AZ 85541
Audrey Hogue
My Home Group Real Estate
(928) 877-2225
$559,900
512 W Standage Dr, Payson, AZ 85541
Susie McCartney-Belcher
Coldwell Banker Bishop Realty
(928) 260-2287
$93,000
1403 W Rim Dr, Payson, AZ 85541
1403 W Rim Dr, Payson, AZ 85541$239,000
1300 N Karen Way Unit 12, Payson, AZ 85541
1300 N Karen Way Unit 12, Payson, AZ 85541$550,000
903 N Easy St, Payson, AZ 85541
Emily DePugh
COLDWELL BANKER BISHOP REALTY - PAYSON
(928) 492-6516
$565,000
691 N Pyle Ranch Rd, Payson, AZ 85541
Martha Navarro
HomeSmart
(928) 396-0944
$209,900
182 Thompson Rd, Payson, AZ 85541
Ron Acosta
Delex Realty, LLC
(928) 877-8544
$470,000
210 E Sherwood Dr, Payson, AZ 85541