$1,050,000
- Land
- 10 Acres
- $105,000 per Acre
2749 Hayden Rd, Pea Ridge, AR 72751
2749 Hayden Rd, Pea Ridge, AR 72751$1,050,000
2749 Hayden Rd, Pea Ridge, AR 72751
2749 Hayden Rd, Pea Ridge, AR 72751$379,000
2105 Oliver St, Pea Ridge, AR 72751
Jamie Crouch Home Adventure Real Estate
$312,025
Plan 1550 at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$306,078
Plan 1450 at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$309,928
1550KP-4 Plan at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$750,000
15515 Patton Rd, Pea Ridge, AR 72751
Jason Dixon Main St. Real Estate
$324,716
1812 Porter St, Pea Ridge, AR 72751
$368,296
1950-4 3-Car Plan at Yorktown, Pea Ridge, AR 72751
$331,283
Plan 1750 at Yorktown, Pea Ridge, AR 72751
$326,693
Plan 1714 at Yorktown, Pea Ridge, AR 72751
$308,051
1550KP-4 Plan at Yorktown, Pea Ridge, AR 72751
$463,258
Plan 2575 at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$437,734
2550 Two Story Plan at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$439,853
Plan 2410 at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$402,539
2360 Two Story Plan at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$386,045
2150-4 Plan at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$374,085
Plan 2050 at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$367,878
2000 Two Story Plan at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$378,843
1950 3-Car Plan at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$379,865
1950-4 3-Car Plan at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$368,344
Plan 1950 at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$364,023
1950-4 Plan at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$341,290
Plan 1750 at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$361,753
1750 3-Car Plan at Concord, Pea Ridge, AR 72751
$340,848
1729-4 Plan at Concord, Pea Ridge, AR 72751