Est $826,438
7 Salina Rd, Pearl River, NY 10965
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,194 Sq Ft
- Built 1966
Last Sold Summary
- 9% Above List Price
- $347/SF
- 22 Days On Market
- Last Sold Price $761,000
- Aug 30, 2023
Last Listing Agent William Woods Keller Williams Hudson Valley