$148,500
325 Edgewood Dr, Pekin, IL 61554
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,312 Sq Ft
- Built 1956
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $113/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $148,381
Last Listing Agent Jennifer Miller The Royal Realty Company Illin
$148,500
325 Edgewood Dr, Pekin, IL 61554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $148,381
$169,000
1101 S 4th St, Pekin, IL 61554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $168,952
Last Listing Agent Daisy Bouillon Sunflower Real Estate Group, LLC
$110,000
1504 Henry St, Pekin, IL 61554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $107,925
Last Listing Agent Adam Merrick Adam Merrick Real Estate
$107,900
1603 Arthur St, Pekin, IL 61554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $108,451
Last Listing Agent Kibbie Christenberry Kaebel, REALTOR®
$117,500
303 Powers Ave, Pekin, IL 61554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $117,667
Last Listing Agent Jennifer Bradshaw RE/MAX Traders Unlimited
$42,000
1517 Hillview Dr, Pekin, IL 61554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $46,597
Last Listing Agent Stacey Candler Sunflower Real Estate Group, LLC
$219,990
303 Beloit Rd, Marquette Heights, IL 61554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $218,210
Last Listing Agent Jill Barclay eXp Realty
$139,900
320 Christopher St, Pekin, IL 61554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $136,012
Last Listing Agent Lisa Crocker Keller Williams Premier Realty
$165,000
1311 N Parkway Dr, Pekin, IL 61554
Last Sold Summary
Current Estimated Value $177,618
Last Listing Agent Tracey Gerard Signature Heights Realty, LLC