$310,880
- Land
- 10.72 Acres
- $29,000 per Acre
0 U S Highway 64 Unit 4, Shelbyville, TN 37160
0 U S Highway 64 Unit 4, Shelbyville, TN 37160$310,880
0 U S Highway 64 Unit 4, Shelbyville, TN 37160
0 U S Highway 64 Unit 4, Shelbyville, TN 37160$318,710
0 U S Highway 64 Unit 5, Shelbyville, TN 37160
0 U S Highway 64 Unit 5, Shelbyville, TN 37160$145,290
0 U S Highway 64 Unit 3, Shelbyville, TN 37160
0 U S Highway 64 Unit 3, Shelbyville, TN 37160$151,670
0 U S Highway 64 Unit 1, Shelbyville, TN 37160
0 U S Highway 64 Unit 1, Shelbyville, TN 37160$599,900
4012 Payne Cove Rd, Pelham, TN 37366
Mike Winton
Mike Winton Realty & Auction
(931) 293-9206
$1,700,000
0 Laxton Rd Unit RTC2957818, Pelham, TN 37366
Lauren Martin Go Realty, LLC
$4,356,000
0 U S Highway 64, Pelham, TN 37366
0 U S Highway 64, Pelham, TN 37366$124,900
5600 Highway 50, Pelham, TN 37366
5600 Highway 50, Pelham, TN 37366$700,000
256 Vista Vue Trail, Pelham, TN 37366
Cliff Spencer eXp Realty
$224,000
0 Providence Rd, Pelham, TN 37366
0 Providence Rd, Pelham, TN 37366$599,000
0 Clouse Hill Rd Unit 1, Pelham, TN 37366
0 Clouse Hill Rd Unit 1, Pelham, TN 37366