Est $1,328,742
705 Clarendon Rd, Penn Valley, PA 19072
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 3,448 Sq Ft
- Built 1940
Last Sold Summary
- 18% Above List Price
- $326/SF
- 18 Days On Market
- Last Sold Price $1,125,000
- Aug 31, 2022
Last Listing Agent Sarah Hamilton-Heller BHHS Fox & Roach