$29,500
- Land
- 2.43 Acres
- $12,140 per Acre
2144 Dog Track Rd, Pensacola, FL 32506
2144 Dog Track Rd, Pensacola, FL 32506$29,500
2144 Dog Track Rd, Pensacola, FL 32506
2144 Dog Track Rd, Pensacola, FL 32506$175,000
23 Besma Dr, Pensacola, FL 32506
GREG DAWSON GRAND REALTY, INC.
$491,000 Pre-Foreclosure
1019 Blackhawk Ct, Pensacola, FL 32506
Natalia Sevciuc Stars Realty
$150,000
4 Bertram St, Pensacola, FL 32506
Denise Kinne Scenic Realty Group, LLC
$189,900
513 N 71st Ave, Pensacola, FL 32506
REBECCA DEOLIVEIRA John Waas Realty LLC
$195,500
12253 Ailanthus Ct, Pensacola, FL 32506
Justin Creel KELLER WILLIAMS REALTY GULF COAST
$989,000
12591 Prospero Dr, Pensacola, FL 32506
LaGay Fenters POINTE SOUTH
$370,000
12287 Pinfish Rd, Pensacola, FL 32506
Rodney Cantrell Gulf Real Estate Group, LLC
$255,000
11204 Bridge Creek Dr, Pensacola, FL 32506
Carrie Lee Levin Rinke Realty
$64,000
401 N 65th Ave, Myrtle Grove, FL 32506
401 N 65th Ave, Myrtle Grove, FL 32506$275,000
10105 Lillian Hwy, Pensacola, FL 32506
Seay Phillips Kuhn Realty
$355,000
8786 Prowler Ct, Pensacola, FL 32506
MELISSA WATERS World Impact Real Estate
$179,000
200 S Crow Rd, Pensacola, FL 32506
Joshua Ward KELLER WILLIAMS REALTY GULF COAST
$339,500
11134 Little Creek Ln, Pensacola, FL 32506
Catriese Johnson Coldwell Banker Realty
$589,000
12761 Island Spirit Dr, Pensacola, FL 32506
Jonathan Reinsch Realty Pro Group LLC
Price To Be Determined New Construction
Plan 1317 at Westpointe Place, Pensacola, FL 32506
$225,000
4612 W Jackson St, Pensacola, FL 32506