Newest Homes for Sale in Petal, MS
-
-
$489,900
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,900 Sq Ft
305 Pine Ridge Dr, Petal, MS 39465
305 Pine Ridge Dr, Petal, MS 39465
Ann McWilliams
RE/MAX Real Estate Partners
(601) 844-8360
-
$314,900
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,091 Sq Ft
132 Castlewoods Way, Petal, MS 39465
132 Castlewoods Way, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$309,900
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,961 Sq Ft
119 Castlewoods Way, Petal, MS 39465
119 Castlewoods Way, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$254,900
- 4 Beds
- 2 Baths
324 Garden Ln, Petal, MS 39465
324 Garden Ln, Petal, MS 39465CHANDLER FARRIS Farris Property Group
-
-
$158,900
$16K PRICE DROP- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,062 Sq Ft
205 Woodside Dr, Petal, MS 39465
205 Woodside Dr, Petal, MS 39465Wendy Gay Cadence Realty Group LLC
-
$218,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,441 Sq Ft
69 Fairview Dr, Petal, MS 39465
69 Fairview Dr, Petal, MS 39465Debbie King Vesica PCJ Realty
-
$238,900
$9K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,972 Sq Ft
102 Maywood Dr, Petal, MS 39465
102 Maywood Dr, Petal, MS 39465Daniel Demers Sell Your Home Services, LLC.
-
$250,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,610 Sq Ft
921 Luther Carter Rd, Petal, MS 39465
921 Luther Carter Rd, Petal, MS 39465Laiken Gilliland Vines Realty & Land
-
$319,000
- 3 Beds
- 2 Baths
407 Maple Dr, Petal, MS 39465
407 Maple Dr, Petal, MS 39465James Jackson EXIT Realty Integrity First
-
$415,000
Open House 5/31- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,491 Sq Ft
13 Grand Cove, Petal, MS 39465
13 Grand Cove, Petal, MS 39465Brandy Tharpe Luxury Southern Realty
-
$425,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,229 Sq Ft
108 Hickory Cir, Petal, MS 39465
108 Hickory Cir, Petal, MS 39465Shammah Beach Selling Southern
-
$287,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,796 Sq Ft
110 Archel St, Petal, MS 39465
110 Archel St, Petal, MS 39465Nina Foster Selling Southern
-
$305,900
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,091 Sq Ft
14 Brookstone, Petal, MS 39465
14 Brookstone, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$279,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,603 Sq Ft
13 Vermont Dr, Petal, MS 39465
13 Vermont Dr, Petal, MS 39465
Charles Dawe
Keller Williams
(601) 589-4062
-
$98,500
- Land
- 13 Acres
- $7,577 per Acre
312 Pumping Station Rd, Petal, MS 39465
312 Pumping Station Rd, Petal, MS 39465 -
$287,195
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,835 Sq Ft
124 Castlewoods Way, Petal, MS 39465
124 Castlewoods Way, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$314,900
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,091 Sq Ft
123 Castlewoods Way, Petal, MS 39465
123 Castlewoods Way, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$309,900
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,961 Sq Ft
127 Castlewoods Way, Petal, MS 39465
127 Castlewoods Way, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$65,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,440 Sq Ft
137 W 5th Ave, Petal, MS 39465
137 W 5th Ave, Petal, MS 39465Melanie Waters Nimble Real Estate
-
$274,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,010 Sq Ft
84 Moses Ln, Petal, MS 39465
84 Moses Ln, Petal, MS 39465Melody Stroka Keller Williams
-
$349,900
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,151 Sq Ft
69 Northfork Dr, Petal, MS 39465
69 Northfork Dr, Petal, MS 39465Julie Russell Cadence Realty Group
-
$224,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,407 Sq Ft
395 N George St, Petal, MS 39465
395 N George St, Petal, MS 39465Julie Russell Cadence Realty Group
-
$755,000
Open House 5/31- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 6,098 Sq Ft
228 Wildwood Trail, Petal, MS 39465
228 Wildwood Trail, Petal, MS 39465Sherri Reid Cadence Realty Group
-
$99,900
- 2 Beds
- 1 Bath
420 Old Richton Rd, Petal, MS 39465
420 Old Richton Rd, Petal, MS 39465
Kristina Porcello
Hub City Realty
(601) 552-6007
-
-
-
$652,050
- Land
- 189 Acres
- $3,450 per Acre
0 Macedonia Rd, Petal, MS 39465
0 Macedonia Rd, Petal, MS 39465 -
$453,000
New Construction- 5 Beds
- 3 Baths
39 Forest Barnes Rd, Petal, MS 39465
39 Forest Barnes Rd, Petal, MS 39465Karley Everett Coldwell Banker Don Nace, Inc.
-
-
$285,900
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,961 Sq Ft
114 Lynnstone, Petal, MS 39465
114 Lynnstone, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$199,000
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,644 Sq Ft
210 E 7th Ave, Petal, MS 39465
210 E 7th Ave, Petal, MS 39465Sherri Reid Cadence Realty Group
-
$222,500
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,093 Sq Ft
200 Skyland Terrace, Petal, MS 39465
200 Skyland Terrace, Petal, MS 39465Alice Crotwell Realty Executives The Executive Team
-
$403,400
New Construction- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 2,785 Sq Ft
6 Grand Cove, Petal, MS 39465
6 Grand Cove, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$409,900
New Construction- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,942 Sq Ft
The Mila Plan at Acadian Square, Petal, MS 39465
12 Stonemore Rd Unit 39678416, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$419,900
New Construction- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,997 Sq Ft
The Kingston Plan at Acadian Square, Petal, MS 39465
12 Stonemore Rd Unit 39678420, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$309,900
- 3 Beds
- 2 Baths
18 Clay Dr, Petal, MS 39465
18 Clay Dr, Petal, MS 39465Allison Deus TAD Real Estate Agency
-
$410,900
New Construction- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,942 Sq Ft
26 Stonemore Rd, Petal, MS 39465
26 Stonemore Rd, Petal, MS 39465D.R. Horton Builder -
$420,900
New Construction- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,997 Sq Ft