$1,200,000
- Land
- 22.74 Acres
- $52,770 per Acre
0000 Minnesota Rd, Alamo, TX 78516
0000 Minnesota Rd, Alamo, TX 78516$1,200,000
0000 Minnesota Rd, Alamo, TX 78516
0000 Minnesota Rd, Alamo, TX 78516$325,000
1721 N 11th St, Mc Allen, TX 78501
Myssie Cardenas-Barajas
MARCUS PHIPPS REAL ESTATE, LLC
(956) 692-0089
$660,000
1209 E Nolana Loop, Pharr, TX 78577
1209 E Nolana Loop, Pharr, TX 78577$25,000
611 Water St, San Juan, TX 78589
611 Water St, San Juan, TX 78589$83,900
1606 Mobile St, McAllen, TX 78501
Mario Baez
Exp Realty Llc
(956) 300-4940
$235,000
4017 San Angelo, Pharr, TX 78577
Mario Baez
Exp Realty Llc
(956) 450-6978
$299,000
1100 Lorelai Dr, San Juan, TX 78589
Lilibet Cantu
Radiant Realty Services
(956) 758-8673
$215,000
839 N 7 1 2 St, Alamo, TX 78516
Veronica Alonzo
Shalom Realty & Investments Llc
(956) 637-3864
$230,000
230 W Longoria Dr, Pharr, TX 78577
Joe Aguilar Jr.
Big Realty
(956) 672-7794
$364,000
808 S Bicentennial Blvd, McAllen, TX 78501
Mario Baez
Exp Realty Llc
(956) 758-1763
$305,000
1603 Paul Dr, San Juan, TX 78589
Ariadna Reyes
Dominion Real Estate
(956) 758-5919
$230,000
232 W Longoria Dr, Pharr, TX 78577
Joe Aguilar Jr.
Big Realty
(956) 707-1656
$270,990
Duranta Plan at The Heights at Riverbend II, Edinburg, TX 78539
$270,990
San Angel Plan at The Orchards of San Juan I, San Juan, TX 78589
$252,990
Encino Plan at Stewart Coves, San Juan, TX 78589
$289,990
San Felipe Plan at The Orchards of San Juan I, San Juan, TX 78589
$372,000
1705 Madero Dr, Edinburg, TX 78542
Lucero Latigo Star Properties Real Estate