$200,000
- Land
- 2.28 Acres
- $87,719 per Acre
6589 Fremontia Rd, Oak Hills, CA 92344
6589 Fremontia Rd, Oak Hills, CA 92344$200,000
6589 Fremontia Rd, Oak Hills, CA 92344
6589 Fremontia Rd, Oak Hills, CA 92344$149,900
0 Verde St Unit DW26076067, Oak Hills, CA 92344
0 Verde St Unit DW26076067, Oak Hills, CA 92344$140,000
0 Muscatel St, Phelan, CA 92371
0 Muscatel St, Phelan, CA 92371$199,000
0 Daisy Rd Unit PW24240063, Hesperia, CA 92344
0 Daisy Rd Unit PW24240063, Hesperia, CA 92344$380,000
0 Avenal St, Victorville, CA 92393
0 Avenal St, Victorville, CA 92393$50,000
0 Mesa St Unit 25006916, Phelan, CA 92371
0 Mesa St Unit 25006916, Phelan, CA 92371$125,000
8420 Buttemere Rd, Phelan, CA 92371
8420 Buttemere Rd, Phelan, CA 92371$50,000
0 Mesa St Unit SR25147417, Phelan, CA 92371
0 Mesa St Unit SR25147417, Phelan, CA 92371$849,400
10328 El Centro Rd, Oak Hills, CA 92344
Robert Patterson Keller Williams Victor Valley
$375,000
8195 Alta Mesa Rd, Oak Hills, CA 92344
Richard Reyes The R.R. Network
$110,000
0 Valencia St Unit CV25236923, Phelan, CA 92371
0 Valencia St Unit CV25236923, Phelan, CA 92371$849,999
8140 Heartland Cir, Oak Hills, CA 92344
Denette Haney RE/MAX FREEDOM
$460,000
6677 Snow Line Dr, Phelan, CA 92371
Eddie Flores Coldwell Banker Envision
$510,000
12614 Edina Ct, Victorville, CA 92392
JASON TAN LPT Realty, Inc
$180,000
8 Phelan Rd, Phelan, CA 92371
kapil chhabra Pacific Manufactured Homes
$210,000
11149 Wilson Ranch Rd, Phelan, CA 92371
11149 Wilson Ranch Rd, Phelan, CA 92371Showing Results 161 - 177, Page 5 of 5