$260,000
- Land
- 17.21 Acres
- $15,107 per Acre
0 Land Unit 25612621, Phelan, CA 92371
0 Land Unit 25612621, Phelan, CA 92371$260,000
0 Land Unit 25612621, Phelan, CA 92371
0 Land Unit 25612621, Phelan, CA 92371$100,000
2153 Rancho, Phelan, CA 92371
2153 Rancho, Phelan, CA 92371$260,000
14326 Manada Rd, Phelan, CA 92371
14326 Manada Rd, Phelan, CA 92371$53,800
0 Nugget Rd, Phelan, CA 92371
0 Nugget Rd, Phelan, CA 92371$850,000
0 Johnson Rd Unit TR25171396, Phelan, CA 92371
0 Johnson Rd Unit TR25171396, Phelan, CA 92371$95,000
0 Valley Ct, Pinon Hills, CA 92372
0 Valley Ct, Pinon Hills, CA 92372$119,000
0 Goss Rd Unit HD22166770, Phelan, CA 92371
0 Goss Rd Unit HD22166770, Phelan, CA 92371$185,000
0 Goss Rd Unit HD25229193, Phelan, CA 92371
0 Goss Rd Unit HD25229193, Phelan, CA 92371$675,000
9512 Mesquite St, Phelan, CA 92371
JESSE SANCHEZ PAK HOME REALTY
$70,000
0 Yucca Terrace Dr Unit HD25042170, Pinon Hills, CA 92372
0 Yucca Terrace Dr Unit HD25042170, Pinon Hills, CA 92372$45,000
0 Johnson St Unit HD24052339, Phelan, CA 92371
0 Johnson St Unit HD24052339, Phelan, CA 92371$320,000
7524 Olivine Rd, Phelan, CA 92371
Edgar Serratos All SoCal Homes
$380,000 Coming Soon
7755 Del Rosa Rd, Phelan, CA 92371
Fang Xiao Li WeTrust Realty
$65,000
0 Alta Mesa Rd, Oak Hills, CA 92344
0 Alta Mesa Rd, Oak Hills, CA 92344$149,000
2 Wilson Ranch Rd, Adelanto, CA 92371
2 Wilson Ranch Rd, Adelanto, CA 92371$657,000
9628 7th St, Victorville, CA 92392
Jose Serrano Serrano Real Estate
$409,990
9890 Solano Rd, Victorville, CA 92392
Bryan Hossack RE/MAX FREEDOM