$95,000
- Land
- 15.6 Acres
- $6,090 per Acre
# Johnson Quarta Lode, Philipsburg, MT 59858
# Johnson Quarta Lode, Philipsburg, MT 59858$95,000
# Johnson Quarta Lode, Philipsburg, MT 59858
# Johnson Quarta Lode, Philipsburg, MT 59858$245,000
56 Kewanee Lode, Philipsburg, MT 59858
56 Kewanee Lode, Philipsburg, MT 59858$920,000
30 Williams Gulch Loop, Philipsburg, MT 59858
Connie Humes Big Sky Brokers, LLC
$145,000
White Horse Lode Tbd, Philipsburg, MT 59858
White Horse Lode Tbd, Philipsburg, MT 59858$889,000
507 S Montgomery St, Philipsburg, MT 59858
Charity Therriault
Clearwater Montana Properties - Philipsburg
(406) 380-3290
$64,900
NHN Michael Davitt Granite Access Rd, Philipsburg, MT 59858
NHN Michael Davitt Granite Access Rd, Philipsburg, MT 59858$4,950,000
Pintler Vista Ranch, Philipsburg, MT 59858
Deke Tidwell Hall and Hall
$4,950,000
96 Kokopelli Ln, Philipsburg, MT 59858
Donald Tidwell Hall & Hall Partners LLP
$455,000
28 Princeton Rd, Philipsburg, MT 59858
Jenna Buxbaum Clearwater Montana Properties - Philipsburg
$775,000
50 Maxville Rd, Philipsburg, MT 59858
Jenna Buxbaum Clearwater Montana Properties - Philipsburg
$225,000
47 Kewanee Lode Ln, Philipsburg, MT 59858
Charity Therriault
Clearwater Montana Properties - Philipsburg
(406) 571-3561
$1,790,000
31 Braach Ranch Ln, Philipsburg, MT 59858
31 Braach Ranch Ln, Philipsburg, MT 59858$211,750
Tract 12a Whiskey Flats, Philipsburg, MT 59858
Tract 12a Whiskey Flats, Philipsburg, MT 59858$250,000
Tract 64 Whiskey Flats, Philipsburg, MT 59858
Tract 64 Whiskey Flats, Philipsburg, MT 59858$211,750