$149,900
- Land
- 1.19 Acres
- $125,966 per Acre
Null 1st Ave NW, Pine City, MN 55063
Null 1st Ave NW, Pine City, MN 55063$149,900
Null 1st Ave NW, Pine City, MN 55063
Null 1st Ave NW, Pine City, MN 55063$135,000
16166 Par Cir SW, Pine City, MN 55063
Jan Carl eXp Realty
$129,000
xxx Scott Dr, Pine City, MN 55063
xxx Scott Dr, Pine City, MN 55063$179,000
24733 Crooked River Rd, Pine City, MN 55063
24733 Crooked River Rd, Pine City, MN 55063$75,000
0000 Mid River Rd, Pokegama Township, MN 55063
0000 Mid River Rd, Pokegama Township, MN 55063$100,000
15057 Canyon Way, Chengwatana Township, MN 55063
15057 Canyon Way, Chengwatana Township, MN 55063$250,000
XXX 10th St NW, Pine City, MN 55063
XXX 10th St NW, Pine City, MN 55063$150,000
1542 Hillside Ave SW, Pine City, MN 55063
1542 Hillside Ave SW, Pine City, MN 55063$475,000
TBD Northridge Dr NW, Pine City, MN 55063
TBD Northridge Dr NW, Pine City, MN 55063$489,900 New Construction
9153 Bears Ear Rd, Pine City, MN 55063
Jamie Fedder Pro Source Real Estate Group, LLC
$959,900
18465 N Lake Ln, Pine City, MN 55063
Jamie Fedder Pro Source Real Estate Group, LLC
$239,000
815 2nd Ave SW, Pine City, MN 55063
Haeley Newman Keller Williams Premier Realty
$85,000
tbd Branch Dr, Pokegama Township, MN 55063
tbd Branch Dr, Pokegama Township, MN 55063$224,900
675 4th St SE, Pine City, MN 55063
Bonnie Olmschenk RE/MAX Synergy
$289,000
20975 County Highway 61, Pine City, MN 55063
Luke Hegge Local Realty Inc.
$90,000
000 Henriette Rd, Pine City, MN 55063
000 Henriette Rd, Pine City, MN 55063$204,900