$399,900
- Land
- 5.97 Acres
- $66,985 per Acre
9321 Mountain Meadow Ln, Lakeside, AZ 85929
9321 Mountain Meadow Ln, Lakeside, AZ 85929$399,900
9321 Mountain Meadow Ln, Lakeside, AZ 85929
9321 Mountain Meadow Ln, Lakeside, AZ 85929$4,750,000
XXXX Larson Rd, Lake of the Woods, AZ 85929
XXXX Larson Rd, Lake of the Woods, AZ 85929$225,000
TBD- R Hilltop Dr, Lake of the Woods, AZ 85929
TBD- R Hilltop Dr, Lake of the Woods, AZ 85929$175,000
040C Vallery Ln, Pinetop-Lakeside, AZ 85929
040C Vallery Ln, Pinetop-Lakeside, AZ 85929$650,000
2616 Rainbow Lake Dr, Lakeside, AZ 85929
Linda Cedarblade
Torreon Realty
(928) 877-8776
$499,000
1442 Winter Pine Ln, Lakeside, AZ 85929
Liz Engelhart
Advantage Realty Professionals
(928) 496-1480
$1,500,000
950 Birdsong Way, Lakeside, AZ 85929
950 Birdsong Way, Lakeside, AZ 85929$1,700,000
1878 W White Mountain Blvd, Pinetop-Lakeside, AZ 85929
Tamie Aguilera
Re/Max Fine Properties
(928) 484-0929
$195,000
040D Vallery Ln, Pinetop-Lakeside, AZ 85929
040D Vallery Ln, Pinetop-Lakeside, AZ 85929$475,000
0 Dynamite Rd N Unit 258589, Lakeside, AZ 85929
0 Dynamite Rd N Unit 258589, Lakeside, AZ 85929$659,999
950 E Osprey Ln, Pinetop, AZ 85935
Tamie Aguilera
Re/Max Fine Properties
(928) 569-7996
$549,999
913 Birdsong Way, Lakeside, AZ 85929
Tamie Aguilera
Re/Max Fine Properties
(928) 764-8817
$389,000
2366 Cedar Ave, Pinetop-Lakeside, AZ 85929
Chelsea Slade
Mountain Retreat Realty Experts, LLC - Lakeside
(928) 985-3638
$1,350,000
9365/ 9361 Mountain Meadow Ln, Lakeside, AZ 85929
Chelsea Slade
Mountain Retreat Realty Experts, LLC - Lakeside