$620,000 Sold Apr 06, 2026
2457 Ramona St, Pinole, CA 94564
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,301 Sq Ft
- Built 1956
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $477/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $604,958
Last Listing Agent Michael Sayage Exp Realty Of California, Inc
2457 Ramona St, Pinole, CA 94564