$29,900
- Land
- 1.3 Acres
- $23,000 per Acre
2059 Westover Rd, Jackson, TN 38301
2059 Westover Rd, Jackson, TN 38301$29,900
2059 Westover Rd, Jackson, TN 38301
2059 Westover Rd, Jackson, TN 38301$155,900
286 Hillcrest Circle Dr, Jackson, TN 38301
Sandra Carter
CENTURY 21 Action Realty
(731) 603-9017
$210,000
1104 N Parkway Unit 37, Jackson, TN 38305
Pablo Pereyra
901, REALTORS
(731) 982-2728
$23,900
0 Mount Pinson Rd Unit 2504797, Jackson, TN 38301
0 Mount Pinson Rd Unit 2504797, Jackson, TN 38301$1,250,000
204 E Deaderick St, Jackson, TN 38301
Chris Alexander HCB Corporation DBA
$995,000
00 Browns Church Rd, Jackson, TN 38305
00 Browns Church Rd, Jackson, TN 38305$789,900
0 Hwy 412 E, Jackson, TN 38305
0 Hwy 412 E, Jackson, TN 38305$668,500
0 Riverside Dr, Jackson, TN 38301
0 Riverside Dr, Jackson, TN 38301$395,000
0 Riverside Dr, Jackson, TN 38301
0 Riverside Dr, Jackson, TN 38301$2,500,000
Mason Rd, Jackson, TN 38343
Mason Rd, Jackson, TN 38343$300,000
00 Harts Bridge Rd, Jackson, TN 38301
00 Harts Bridge Rd, Jackson, TN 38301$599,900
306 Wiley Parker Rd, Jackson, TN 38305
Ashley McMillan Total Realty Source
$429,900
412 Wiley Parker Rd, Jackson, TN 38305
Jon Putt Putt Real Estate Advisors
$1,295,000
38 Bridlepath Dr, Jackson, TN 38305
Todd Haltom Haltom Real Estate Group
$569,900
1906 Airways Blvd, Jackson, TN 38301
Hal McIver McIver Land & Realty
$649,900
23 Fairfield Place, Jackson, TN 38305
Alan Castleman Hickman Realty Group Inc.-Jack
$845,000
42 Stonehaven Rd, Jackson, TN 38305
Shirley McKee Coldwell Banker McKee Realty