$199,950
- Land
- 7.58 Acres
- $26,379 per Acre
7 AC Oak Dr, Pioneertown, CA 92268
7 AC Oak Dr, Pioneertown, CA 92268$199,950
7 AC Oak Dr, Pioneertown, CA 92268
7 AC Oak Dr, Pioneertown, CA 92268$129,000
1000 Rimrock Rd, Pioneertown, CA 92268
1000 Rimrock Rd, Pioneertown, CA 92268$39,500
0 Old Woman Springs Rd Unit JT24040105, Yucca Valley, CA 92284
0 Old Woman Springs Rd Unit JT24040105, Yucca Valley, CA 92284$225,000
52550 Geronimo Trail, Pioneertown, CA 92268
52550 Geronimo Trail, Pioneertown, CA 92268$110,000
52500 Riverside Dr, Pioneertown, CA 92268
52500 Riverside Dr, Pioneertown, CA 92268$50,000
48400 Madison Rd, Pioneertown, CA 92268
48400 Madison Rd, Pioneertown, CA 92268$170,000
50600 Burns Canyon Rd, Pioneertown, CA 92268
50600 Burns Canyon Rd, Pioneertown, CA 92268$159,500
0 Old Woman Springs Rd Unit JT22230788, Yucca Valley, CA 92284
0 Old Woman Springs Rd Unit JT22230788, Yucca Valley, CA 92284$2,200,000
7 Twentynine Palms, Yucca Valley, CA 92284
7 Twentynine Palms, Yucca Valley, CA 92284Showing Results 81 - 89, Page 3 of 3