$284,000 Last List Price Sold Jun 12, 2025
605 S Holiday Dr, Plainview, TX 79072
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,122 Sq Ft
- Built 1997
Last Sold Summary
- $134/SF
- 18 Days On Market
Last Listing Agent Keith Billington Billington Real Estate
605 S Holiday Dr, Plainview, TX 79072