$2,680,000
- Land
- 11.35 Acres
- $236,227 per Acre
402 S Maxwell Creek Rd, Murphy, TX 75094
402 S Maxwell Creek Rd, Murphy, TX 75094$2,680,000
402 S Maxwell Creek Rd, Murphy, TX 75094
402 S Maxwell Creek Rd, Murphy, TX 75094$599,000
421 Soren Dr, Murphy, TX 75094
Edgard Sammour JPAR Dallas
$529,000
412 Skyline Dr, Murphy, TX 75094
Diane Martin Coldwell Banker Apex, REALTORS
$2,280,000
600 E Fm 544, Murphy, TX 75094
600 E Fm 544, Murphy, TX 75094$529,000
524 Jasmine Dr, Murphy, TX 75094
Stacy Teems Orchard Brokerage
$374,000
Lot 1 Maxwell Creek Rd, Murphy, TX 75094
Lot 1 Maxwell Creek Rd, Murphy, TX 75094$799,990
5616 Snowberry Dr, Plano, TX 75094
Angelica Hernandez BlueMark, LLC
$430,000
212 Osman Dr, Murphy, TX 75094
212 Osman Dr, Murphy, TX 75094$715,000
523 Buffalo Bend Ct, Murphy, TX 75094
Paula Merriman eXp Realty LLC
$800,000
1020 Oriole Dr, Murphy, TX 75094
Dexter Leibow Keller Williams Central
$400,000
308 Rolling Oak Dr, Murphy, TX 75094
ERIN ATKINS Regal, REALTORS
$364,000
LOT 2 Maxwell Creek Rd, Murphy, TX 75094
LOT 2 Maxwell Creek Rd, Murphy, TX 75094$585,000
206 Sweetgum Dr, Murphy, TX 75094
Jennifer Dunn Ebby Halliday, REALTORS
$550,000
308 Glen Ridge Dr, Murphy, TX 75094
Jonathan Wang Keller Williams Realty DPR
$525,000
324 Shady Timbers Ln, Murphy, TX 75094
Rachael Wang Redfin Corporation
$529,000
408 Willow Bend Dr, Murphy, TX 75094
Shaun Walding RE/MAX DFW Associates
$779,000
524 Buffalo Bend Ct, Murphy, TX 75094
Jacque Trulock Keller Williams Legacy
$959,000
1111 Garden Laurel Dr, Murphy, TX 75094