$275,000
- Land
- 5.43 Acres
- $50,645 per Acre
Lot 4 Christy Rd, Plymouth, WA 99346
Lot 4 Christy Rd, Plymouth, WA 99346$275,000
Lot 4 Christy Rd, Plymouth, WA 99346
Lot 4 Christy Rd, Plymouth, WA 99346$249,995
Lot 2 Christy Rd, Plymouth, WA 99346
Lot 2 Christy Rd, Plymouth, WA 99346$110,000
NKA SE 2nd Ave, Plymouth, WA 99346
NKA SE 2nd Ave, Plymouth, WA 99346$459,000
72405 E 3rd Ave, Plymouth, WA 99346
Erin Henn HomeSmart Elite Brokers
$120,000
TBD Christy Rd, Plymouth, WA 99346
TBD Christy Rd, Plymouth, WA 99346$525,000
TBD S Plymouth Rd, Plymouth, WA 99346
TBD S Plymouth Rd, Plymouth, WA 99346$585,000
52704 Christy Rd, Plymouth, WA 99346
Bennett Christianson Christianson Realty Group
$329,000
195904 Pauls Way - Lot 2, Plymouth, WA 99346
195904 Pauls Way - Lot 2, Plymouth, WA 99346$385,000
52704 Christy Rd, Plymouth, WA 99346
Bennett Christianson Christianson Realty Group
$249,995
Lot 3 Christy Rd, Plymouth, WA 99346
Lot 3 Christy Rd, Plymouth, WA 99346$199,000
196005 Pauls Way - Lot 1, Plymouth, WA 99346
196005 Pauls Way - Lot 1, Plymouth, WA 99346