$130,000 Sold Sep 18, 2025
1359 U S 67, Pocahontas, AR 72455
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,678 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- 13% Below List Price
- $77/SF
- 39 Days On Market
Last Listing Agent Stanley Camp Carter City and County Realty
1359 U S 67, Pocahontas, AR 72455