$475,000
122 SW 7th Ct Unit 122, Pompano Beach, FL 33060
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,036 Sq Ft
- Built 2014
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $233/SF
- 168 Days On Market
Current Estimated Value $469,310
Last Listing Agent Rachel Berg Douglas Elliman
122 SW 7th Ct Unit 122, Pompano Beach, FL 33060