$329,000
- Land
- 31.35 Acres
- $10,494 per Acre
99 Firefox Ln, Poplarville, MS 39470
99 Firefox Ln, Poplarville, MS 39470$329,000
99 Firefox Ln, Poplarville, MS 39470
99 Firefox Ln, Poplarville, MS 39470$309,000
6992 Highway 43 N Unit A, Poplarville, MS 39470
Laura Province
1 Percent Lists Gulf South
(601) 756-2761
$309,000
6992 Mississippi 43 N, Poplarville, MS 39470
Laura Province
1 Percent Lists Gulf South
(601) 756-2698
$345,000
121 American Sand & Gravel Rd, Poplarville, MS 39470
Denise Maggiore Coldwell Banker CPI Pic
$375,000
10452 U S 11, Poplarville, MS 39470
Michelle Leleux RE/MAX Premier Group
$349,900
66 Homer Ladner Rd, Poplarville, MS 39470
Grace Templet Templet Realty, LLC
$359,000
32 Oak Haven Dr, Poplarville, MS 39470
Whitney Magee Vines Realty & Land LLC
$375,000
10452 Highway 11, Poplarville, MS 39470
Judy Pippin RE/MAX Premier Group
$360,000
499 Cowart Holiday Rd, Poplarville, MS 39470
Austin Ashley Holliday Real Estate
$345,000
121 American Sand and Gravel Rd, Poplarville, MS 39470
Denise Maggiore Coldwell Banker Country Properties, Inc.
$312,500
25+/- AC Spruce St, Poplarville, MS 39470
25+/- AC Spruce St, Poplarville, MS 39470$312,500
0 Spruce St, Poplarville, MS 39470
0 Spruce St, Poplarville, MS 39470$300,000
0 Woodson Ln, Poplarville, MS 39470
0 Woodson Ln, Poplarville, MS 39470$325,000
104 H Burge Rd, Poplarville, MS 39470
Rita Tetzlaff RE/MAX Premier Group
$339,000
56.81 Hilt Fornea Rd, Poplarville, MS 39470
56.81 Hilt Fornea Rd, Poplarville, MS 39470$352,000
Nhn Osborn Moody Rd, Poplarville, MS 39470