$259,000 Last List Price
123 Marlin Ave, Galveston, TX 77550
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,036 Sq Ft
- Built 1967
Last Sold Summary
- $250/SF
- 112 Days On Market
Current Estimated Value $238,932
Last Listing Agent Jackson Almon Lee DeForke Jr.
123 Marlin Ave, Galveston, TX 77550