$379,900 Last List Price
514 17th St, Galveston, TX 77550
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,686 Sq Ft
- Built 1895
Last Sold Summary
- $225/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $369,785
Last Listing Agent Amy Kershner RE/MAX Space Center
514 17th St, Galveston, TX 77550