$296,575 Last List Price Sold Feb 25, 2026
5218 Lancaster Dr, Belton, TX 76513
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,783 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $166/SF
- 22 Days On Market
Current Estimated Value $294,775
D.R. Horton Three Creeks - Colt Creek
5218 Lancaster Dr, Belton, TX 76513