$72,000
- Land
- 2.02 Acres
- $35,644 per Acre
Lot 615 Caprock Ct, Possum Kingdom Lake, TX 76449
Lot 615 Caprock Ct, Possum Kingdom Lake, TX 76449$72,000
Lot 615 Caprock Ct, Possum Kingdom Lake, TX 76449
Lot 615 Caprock Ct, Possum Kingdom Lake, TX 76449$50,000
433 Indigo Bush, Graford, TX 79763
433 Indigo Bush, Graford, TX 79763$15,000
170 Poppy Hills Dr, Graford, TX 76449
170 Poppy Hills Dr, Graford, TX 76449$2,799,000
2147 Trail Ridge 2, Graford, TX 76449
Bo Bennett The Brokerage Residential LLC
$649,000
1044 Chapel Ridge Rd, Graford, TX 76449
Michael Avidon Century 21 Mike Bowman, Inc.
$518,500
880 Cliffs Dr, Graford, TX 76449
Wendy Farquhar Clark Real Estate Group
$439,000
1021 Chapel Ridge Rd, Graford, TX 76449
Michael Avidon Century 21 Mike Bowman, Inc.
$55,000
2334 Sanbar Rd Unit 26, Graford, TX 76449
Jo Lynn Miller Lake Homes Realty, LLC
$18,000
Lot 237 Castle Harbour Dr, Graford, TX 76449
Lot 237 Castle Harbour Dr, Graford, TX 76449$70,000
LOT 68 Mockingbird Bend, Graford, TX 76449
LOT 68 Mockingbird Bend, Graford, TX 76449$48,400
Lot 117 Balleycastle Dr, Graford, TX 76449
Lot 117 Balleycastle Dr, Graford, TX 76449$40,000
TBD Turnberry Loop, Possum Kingdom Lake, TX 76449
TBD Turnberry Loop, Possum Kingdom Lake, TX 76449$30,000
315 Somerset Hills Dr, Graford, TX 76449
315 Somerset Hills Dr, Graford, TX 76449$2,464,000
TBD Fm 1148, Graford, TX 76540
TBD Fm 1148, Graford, TX 76540$635,000
2050 Vista View Dr, Graford, TX 76449
Grant May RDH Property Management, LLC
$70,000
120 Riviera Dr, Graford, TX 76449
120 Riviera Dr, Graford, TX 76449$39,950