$410,315
- Land
- 34.19 Acres
- $12,000 per Acre
TBD Lot 5 Tenney Creek Rd, Dale, TX 78616
TBD Lot 5 Tenney Creek Rd, Dale, TX 78616$410,315
TBD Lot 5 Tenney Creek Rd, Dale, TX 78616
TBD Lot 5 Tenney Creek Rd, Dale, TX 78616$154,000
1665 Witter Rd, Dale, TX 78616
1665 Witter Rd, Dale, TX 78616$335,000
6015 Seawillow Rd, Lockhart, TX 78644
6015 Seawillow Rd, Lockhart, TX 78644$299,000
6635 U S 183, Lockhart, TX 78644
6635 U S 183, Lockhart, TX 78644$900,000
00 Lovers Ln, Lockhart, TX 78644
00 Lovers Ln, Lockhart, TX 78644$900,000
TBD S Hwy 183 Hwy, Luling, TX 78644
TBD S Hwy 183 Hwy, Luling, TX 78644$247,000
TBD Lot 10 Young Ln, Lockhart, TX 78644
TBD Lot 10 Young Ln, Lockhart, TX 78644$595,000
645 Old Luling Rd, Lockhart, TX 78644
Elizabeth Schmidtberger TS Realty
$197,000
270 Wild Plum Rd, Lockhart, TX 78644
270 Wild Plum Rd, Lockhart, TX 78644$296,400
TBD Lot 9 Young Ln, Lockhart, TX 78644
TBD Lot 9 Young Ln, Lockhart, TX 78644$199,999
925 Cattlemens Row, Lockhart, TX 78644
Kilian Goldin Reeve Real Estate LLC
$1,103,900
9411 Farm To Market Road 86, Lockhart, TX 78644
9411 Farm To Market Road 86, Lockhart, TX 78644$324,000
1869 Young Ln, Lockhart, TX 78644
Sarai Mata Dash Realty
$242,250
TBD Lot 13 Young Ln, Lockhart, TX 78644
TBD Lot 13 Young Ln, Lockhart, TX 78644$150,000
4192 Old Colony Line Rd, Lockhart, TX 78644
4192 Old Colony Line Rd, Lockhart, TX 78644$522,900
TBD Lot 1 Tenney Creek Rd, Dale, TX 78616
TBD Lot 1 Tenney Creek Rd, Dale, TX 78616$215,000
000 Cattlemens Row, Lockhart, TX 78644
000 Cattlemens Row, Lockhart, TX 78644$185,000