$199,000
- Land
- 7.42 Acres
- $26,819 per Acre
10701 Farm To Market Road 86, Lockhart, TX 78644
10701 Farm To Market Road 86, Lockhart, TX 78644$199,000
10701 Farm To Market Road 86, Lockhart, TX 78644
10701 Farm To Market Road 86, Lockhart, TX 78644$1,670,000
1077 Burdette Wells Rd, Lockhart, TX 78644
1077 Burdette Wells Rd, Lockhart, TX 78644$299,000
6635 S US Highway 183, Lockhart, TX 78644
6635 S US Highway 183, Lockhart, TX 78644$1,815,000
Tbd Cunningham Dr, Lockhart, TX 78644
Tbd Cunningham Dr, Lockhart, TX 78644$252,000
775 Thompson Rd, Dale, TX 78616
775 Thompson Rd, Dale, TX 78616$13,000,000
0 State Park Rd Unit 24711249, Lockhart, TX 78644
0 State Park Rd Unit 24711249, Lockhart, TX 78644$8,836,300
0 U S 183, Lockhart, TX 78644
0 U S 183, Lockhart, TX 78644$1,950,000
9560 Old Colony Line Rd, Dale, TX 78616
Johnny Cavazos The Texas Ranch Co LLC
$999,500
1408 State Park Rd, Lockhart, TX 78644
1408 State Park Rd, Lockhart, TX 78644$335,000
1350 Cattlemens Row, Lockhart, TX 78644
1350 Cattlemens Row, Lockhart, TX 78644$139,000
122 Tumbleweed Trail, Dale, TX 78616
122 Tumbleweed Trail, Dale, TX 78616$160,000
Lot 1 Fm 86 Luling Unit Texas 78648, Seawillow, TX 78644
Lot 1 Fm 86 Luling Unit Texas 78648, Seawillow, TX 78644$5,000,000
6035 State Park Rd, Lockhart, TX 78644
6035 State Park Rd, Lockhart, TX 78644$1,850,000
725 S Brazos St, Lockhart, TX 78644
725 S Brazos St, Lockhart, TX 78644Call for Price
4082 Old Colony Line Rd, Lockhart, TX 78644
Texas LLC Texas Ranch Sales, LLC
$1,100,000
2542 Witter Rd, Lockhart, TX 78644