$185,000
- Land
- 3.48 Acres
- $53,161 per Acre
5740 E Chase Cir Unit 8, Prescott, AZ 86303
5740 E Chase Cir Unit 8, Prescott, AZ 86303$185,000
5740 E Chase Cir Unit 8, Prescott, AZ 86303
5740 E Chase Cir Unit 8, Prescott, AZ 86303$185,000
5740 E Chase Cir, Prescott, AZ 86303
5740 E Chase Cir, Prescott, AZ 86303$185,000
5010 E Old Black Canyon Hwy, Groom Creek, AZ 86303
5010 E Old Black Canyon Hwy, Groom Creek, AZ 86303$185,000
Parcel 47b Lonesome View, Prescott Valley, AZ 86315
Parcel 47b Lonesome View, Prescott Valley, AZ 86315$185,000
Lot 51 A1 Lonesome View Rd, Prescott Valley, AZ 86315
Lot 51 A1 Lonesome View Rd, Prescott Valley, AZ 86315$180,000
0 Legend Hills Dr, Prescott Valley, AZ 86315
0 Legend Hills Dr, Prescott Valley, AZ 86315$180,000
9051 N Harvest Sun Ln, Prescott Valley, AZ 86315
9051 N Harvest Sun Ln, Prescott Valley, AZ 86315$180,000
38-A1 N Norman Rd, Prescott Valley, AZ 86314
38-A1 N Norman Rd, Prescott Valley, AZ 86314$180,000
Parcel 47c Lonesome View, Prescott Valley, AZ 86315
Parcel 47c Lonesome View, Prescott Valley, AZ 86315$180,000
Lot 61 B1 Copperfield Dr, Prescott Valley, AZ 86315
Lot 61 B1 Copperfield Dr, Prescott Valley, AZ 86315$180,000
Parcel 46a Barnes A1, Prescott Valley, AZ 86315
Parcel 46a Barnes A1, Prescott Valley, AZ 86315$179,900
10410 E Woven Gold Lot 61 Way Unit 61, Prescott Valley, AZ 86315
10410 E Woven Gold Lot 61 Way Unit 61, Prescott Valley, AZ 86315$179,900
10050 E Ventura Way, Prescott Valley, AZ 86315
10050 E Ventura Way, Prescott Valley, AZ 86315$179,900
10410 E Woven Gold Lot 61 Way, Prescott Valley, AZ 86315